Przejdź do treści
Strona główna » O mnie

O mnie

Zanim powiem, dlaczego chcę Wam pomóc, pozwolę sobie się wam przedstawić. W kilku słowach opiszę kim, jestem, dlaczego piszę o upadłości oraz finansach, czym się interesuję, kiedy zaczęła się moja przygoda z prawem i finansami – zapraszam serdecznie!

Skoro się tu znalazłeś, to zapewne chcesz się czegoś o mnie dowiedzieć. Podstronę “o mnie” utworzyłem właśnie po to, by Ci to umożliwić, żeby się przedstawić i opowiedzieć odrobinę o sobie.

Kim jestem?

Nazywam się Adam Marcinowski, jestem właścicielem firmy ADM Media Group, twórcą kursu i właścicielem serwisu jak-oglosic-upadlosc-konsumencka.pl.

Szeroko rozumiane finanse i prawo, to moja pasja. Na co dzień rozwiązuje między innymi problemy finansowe ludzi zadłużonych. Codziennie z mojej wiedzy i pomocy, korzystają osoby, które wpadły w spiralę zadłużenia i nie radzą już sobie ze spłatą swoich zobowiązań.

Urodziłem się i studiowałem w Olsztynie i tutaj zapuściłem korzenie. Jestem nierozerwalnie związany z Krainą Tysiąca Jezior, z którą wiąże się większość moich poza finansowych pasji. Moje pasje wiążą się z tym, czego mam pod dostatkiem wokół siebie, czyli z wodą i lasem.

Poza finansami i prawem interesuję się socjal-marketingiem, tematyką SEO, marketingiem internetowym oraz szeroko pojętym biznesem. Poglądów politycznych nie będę zdradzał ;), ale interesuję się również tą tematyką, a co za tym idzie również gospodarką.

Dlaczego chcę Wam pomóc?

Sam ogłaszałem upadłość…

Od przeszło 20 lat zajmuje się szeroko pojętymi finansami.

Upadłością konsumencką natomiast byłem zmuszony się zająć…

Z przyczyn losowych musiałem sam ogłosić upadłość. Straciłem majątek i pieniądze, zatem nie było mnie stać na kosztowne usługi adwokata. Między innymi dlatego upadłość ogłosiłem samodzielnie, bez pomocy kancelarii adwokackiej.

Wiem, czego potrzebujesz i na jakie pytania szukasz odpowiedzi

Skąd wiem?

Bo byłem w takiej samej sytuacji i w tym samym miejscu, co Ty oraz sam szukałem odpowiedzi na wiele pytań. Wykonywałem wiele telefonów i odwiedziłem wiele kancelarii adwokackich.

Im bardziej rosła moja wiedza, tym bardziej upewniałem się w tym, że nie znajdę odpowiedzi u adwokata, a tym bardziej fachowej pomocy… Powoli docierało do mnie, że adwokata interesują wyłącznie pieniądze, a nie to żeby zaangażować się w sprawę. Dotarło do mnie, że ja sam znam najlepiej swoją sytuację i najbardziej przejmuję się własnymi sprawami. Przecież nikt nie zna mojej sytuacji lepiej ode mnie. Dlatego najlepiej zadbam o swoje sprawy sam.

Zrozumiałem, że muszę działać sam i tak też zrobiłem.

Bez problemu uzyskałem upadłość konsumencką i umorzenie wszystkich długów bez wyznaczania planu spłaty wierzycieli.

TERAZ CHCĘ PODZIELIĆ SIĘ TĄ WIEDZĄ Z TOBĄ…

Postanowiłem pomagać…

Jan Poremski (nazwisko zmienione) jest moim serdecznym znajomym, jednakże nic nie wiedziałem o jego problemach.

Zanim Jan ogłosił upadłość, podobnie jak ja wcześniej, szukał pomocy i odpowiedzi na wiele pytań. Odwiedził wiele kancelarii i wykonał wiele telefonów, lecz nikt nie potrafił mu doradzić i odpowiedzieć na jego pytania…

Pomogłem już wielu osobom w ogłoszeniu upadłości, dlatego kiedy w końcu otworzył się przede mną, postanowiłem pomóc i jemu. Na podstawie dokumentów, które mi dostarczył, przygotowywałem dla niego wszystkie pisma i przeprowadziłem go przez całe postępowanie upadłościowe.

Jan od 2012 roku borykał się z długami, nad którymi w końcu stracił kontrolę. Stracił też nadzieję, że kiedykolwiek się ich pozbędzie i wyjdzie na prostą. Z moją pomocą postanowił jednak działać i odzyskać swoje życie i wolność finansową. Udało mu się to łatwo. Ogłoszono jego upadłość, umorzono wszystkie długi bez konieczności ich spłaty i stał się wolnym finansowo człowiekiem! TOBIE TEŻ TO SIĘ UDA! Teraz Jan niemal zapomniał o trudnym czasie życia z długami. Oddycha z ulgą i w końcu żyje spokojnie.

W czasie pracy nad dokumentami Jan podsunął mi myśl, żebym pomagał także innym. Jako że pomagałem mu za darmo, zaproponował mi żebym na podstawie jego dokumentów stworzył kurs, który pomoże innym zadłużonym. Słowo się rzekło i powstał ten właśnie kurs.

Każdy z kursów został przygotowany tak, żeby wskazać Ci drogę, jaką należy pójść, by osiągnąć to co osiągnąłem ja i Jan.

Kurs oraz wszystkie wzory wypełnienia dokumentów są zaktualizowane do zmian wprowadzonych nowelizacją prawa upadłościowego w 2020 roku.

Naszym wspólnym zamierzeniem było przybliżenie wiedzy na temat procedury upadłościowej osobom mającym problemy finansowe, niezależnie od tego czy jeszcze regulują swoje zobowiązania, czy już nie.

Nie trwaj w długach, nie walcz z nimi, bo to walka z wiatrakami. W ten sposób jedynie utrudniasz Sobie drogę do życia w prawdziwej wolności.

Korzystając z kursów oraz mojej pomocy, uzyskasz wiedzę o upadłości oraz sposobie przygotowania dokumentów, która umożliwi Ci uwolnienie się ze spirali zadłużenia i odzyskanie wolności finansowej.

 

Pozdrawiam życząc pozytywnego zakończenia postępowania upadłościowego.

Adam Marcinowski