Strona główna » O mnie

O mnie

Zanim powiem, dlaczego chcę Wam pomóc, pozwolę sobie się wam przedstawić. W kilku słowach opiszę kim, jestem, dlaczego piszę o upadłości oraz finansach, czym się interesuję, kiedy zaczęła się moja przygoda z prawem i finansami – zapraszam serdecznie!

Skoro się tu znalazłeś, to zapewne chcesz się czegoś o mnie dowiedzieć. Podstronę “o mnie” utworzyłem właśnie po to, by Ci to umożliwić, żeby się przedstawić i opowiedzieć odrobinę o sobie.

Kim jestem?

Nazywam się Adam Marcinowski, jestem właścicielem firmy ADM Media Group, do której należą serwisy finansowe, prawne, szkoleniowe, nieruchomości oraz sprzedażowe. Szeroko rozumiane finanse, prawo, to moja pasja.

Jestem doradcą restrukturyzacyjnym i finansowym. Na co dzień rozwiązuje między innymi problemy finansowe ludzi zadłużonych. Od kiedy były możliwe w Polsce, zająłem się też upadłościami konsumenckimi. Codziennie z mojej wiedzy i pomocy, korzystają osoby, które wpadły w spiralę zadłużenia i nie radzą już sobie ze spłatą swoich zobowiązań.

Urodziłem się i studiowałem w Olsztynie i tutaj zapuściłem korzenie. Jestem nierozerwalnie związany z Krainą Tysiąca Jezior, z którą wiąże się większość moich poza finansowych pasji. Moje pasje wiążą się z tym, czego mam pod dostatkiem wokół siebie, czyli z wodą, lasem. Kocham pływanie (motorowodniactwo), lubię nurkowanie, wędkowanie, grzybobranie i spacery po lasach. Zawsze mówiłem, że o miejscu, w którym się urodziło i żyje, warto wiedzieć jak najwięcej oraz je dokładnie poznać, dlatego uwielbiam wycieczki po Warmii i Mazurach. Nie lubię wypoczynku w hotelu na fotelu, wolę zdecydowanie jego aktywne formy.

Poza finansami i prawem interesuję się socjal-marketingiem, tematyką SEO, marketingiem internetowym, WordPressem oraz szeroko pojętym biznesem. Poglądów politycznych nie będę zdradzał ;), ale interesuję się również tą tematyką, a co za tym idzie również gospodarką. Poza tym angażuję się społecznie w pomoc osobom niepełnosprawnym.

Dlaczego chcę Wam pomóc?

Żeby Wam o tym opowiedzieć, posłużę się krótką historią.

Jan Poremski (nazwisko zmienione) jest moim serdecznym znajomym, jednakże nic nie wiedziałem o jego problemach.

Zanim Jan ogłosił upadłość, szukał pomocy i odpowiedzi na wiele pytań. Odwiedził wiele kancelarii i wykonał wiele telefonów, lecz nikt nie potrafił mu doradzić i odpowiedzieć na jego pytania…

Pomogłem już wielu osobom w ogłoszeniu upadłości, dlatego kiedy w końcu otworzył się przede mną, postanowiłem pomóc i jemu. Na podstawie dokumentów, które mi dostarczył, przygotowywałem dla niego wszystkie pisma i przeprowadziłem go przez całe postępowanie upadłościowe.

Jan od 2012 roku borykał się z długami, nad którymi w końcu stracił kontrolę. Stracił też nadzieję, że kiedykolwiek się ich pozbędzie i wyjdzie na prostą. Z moją pomocą postanowił jednak działać i odzyskać swoje życie i wolność finansową. Udało mu się to łatwo. Ogłoszono jego upadłość, umorzono wszystkie długi bez konieczności ich spłaty i stał się wolnym finansowo człowiekiem! TOBIE TEŻ TO SIĘ UDA! Teraz Jan niemal zapomniał o trudnym czasie życia z długami. Oddycha z ulgą i w końcu żyje spokojnie.

W czasie pracy nad dokumentami Jan podsunął mi myśl, żebym pomagał także innym. Jako że pomagałem mu za darmo, zaproponował mi, żebym na podstawie jego dokumentów stworzył kurs, który pomoże innym zadłużonym. Słowo się rzekło i powstał ten właśnie kurs.

Każdy z kursów został przygotowany tak, żeby wskazać Wam drogę, jaką należy pójść, by osiągnąć to co Jan.

Naszym wspólnym zamierzeniem było przybliżenie wiedzy na temat procedury upadłościowej osobom mającym problemy finansowe, niezależnie od tego czy jeszcze regulują swoje zobowiązania, czy już nie.

Nie trwajcie w długach, nie walczcie z nimi, bo to walka z wiatrakami. W ten sposób jedynie utrudniacie Sobie drogę do życia w prawdziwej wolności.

Chciałbym, aby poziom Waszej wiedzy na temat upadłości oraz sposobu przygotowania dokumentów po przeczytaniu wszystkich kursów umożliwił Wam uwolnienie się ze spirali zadłużenia i odzyskanie wolności finansowej.

Pozdrawiam życząc pozytywnego zakończenia postępowania upadłościowego.

Adam Marcinowski