Przejdź do treści
Strona główna » Poradnik o upadłości konsumenckiej i oddłużaniu » Historia upadłości Andrzeja M.

Historia upadłości Andrzeja M.

Historia upadłości Andrzeja M.

Dzisiaj historia upadłości Andrzeja M. z cyklu „Wasze Historie”. Poznaj smutną historię mojego kursanta Andrzeja zakończoną pozytywnym akcentem. Pomimo ogromnych kłopotów nie tylko finansowych ale i osobistych Andrzej uwolnił się od długów.

Otworzyłem nowy biznes, który okazał się niewypałem. Smutki zacząłem topić w alkoholu, dzięki czemu poza firmą straciłem też rodzinę, a mało brakowało, żebym i stracił pracę. Sięgnąłem dna. Ocknąłem się dopiero kiedy uświadomiłem sobie, że czeka mnie los kloszarda.

Przestałem pić, wziąłem się za pracę i szukałem jakiegoś rozwiązania, żeby zrzucić długi. Przeczytałem w Internecie o upadłości konsumenckiej. Nie wiedziałem, o co z nią chodzi i jak do tego podejść dlatego odłożyłem ją, żeby najpierw dojść z sobą do porządku.

Minął jakiś czas, ale komornicy i egzekucje tak mi dali popalić, że wróciłem do tematu upadłości. Od dłuższego czasu kiedy o niej myślałem, byłem przekonany, że muszę mieć do tego pieniądze i majątek. Wybrałem się do prawnika i ten mi powiedział, że nie muszę mieć ani jednego, ani drugiego. Ucieszyłem się, ale dostałem kubeł wody na głowę, jak za swoje usługi zaśpiewał tyle, że mało z butów nie wypadłem. To było dobrze ponad 5 tysięcy.

Nie po to chciałem się oddłużyć, żeby brać sobie na kark kolejny dług. Prawnik okazał się finansowo poza moim zasięgiem.

Znalazłem tę stronę, sporo na niej przeczytałem i zrozumiałem, że sprawa jest do załatwienia. Kupiłem kurs i okazał się świetny. Tylko kilka razy dzwoniłem do ADM Media po poradę, bo wszystko miałem w dokumentach szczegółowo wytłumaczone, kiedy i jakiego dokumentu użyć i w jaki sposób go wypełnić, żeby moje szanse były najwyższe. Poszło jak z płatka. Całą upadłość przeszedłem sam bez większych problemów. Sąd ogłosił moją upadłość, stałem się wolny i mogę powiedzieć, że naprawdę zaczynam od nowa.

Pozdrawiam.

Andrzej M.

Historie ludzi którzy przeszli upadłość

Zobacz jak wygląda przykładowy wzór dokumentu z kursu z informacjami, wskazówkami, poradami, ostrzeżeniami oraz wyjaśnieniami
👉 Kliknij i pobierz za darmo wzór pisma przewodniego do wniosku o ogłoszenie upadłości

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.